В анексованому Криму звільнили двох "міністрів"

"Міністра ЖКГ" і "міністра курортів і туризму" анексованого Криму звільнено. Про це повідомили Телеграм-канали "BRIEF" і "Кримський канал" 30 травня.

"У Криму звільнено міністра ЖКГ півострова Сергія Донця і главу мінкурортів регіону Вадима Волченка", - пише "BRIEF".

"Джерело назвало звільнення міністрів ЖКГ і туризму плановою ротацією в кримському радміні", - пише "Кримський канал" і підкреслює, що чиновники «довели свою профнепридатність у поточних умовах за останній місяць".

Зазначається, що, зокрема, "міністра ЖКГ" звільнено "після семидобового водного колапсу в Євпаторії".

Раніше повідомлялося, що колишнього путінського губернатора Севастополя Дмитра Овсяннікова заарештували за порушення санкцій у Лондоні.

Статті

Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Всі статті