УЄФА повернула до міжнародних змагань російські збірні категорії U-17. Англійські збірні вже відмовились

Англійці не гратимуть проти російських футбольних команд у віковій категорії U-17, які Європейський футбольний союз (УЄФА) повернув до міжнародних змагань. Відповідну заяву зробила Федерація футболу Англії 26 вересня, пише The Times

"Ми не підтримуємо позицію повторного допущення Росії до змагань УЄФА за віковими категоріями, і наша позиція залишається такою, що збірні Англії не гратимуть проти Росії", – йдеться у заяві.

Тим часом президент УЄФА Александер Чеферін заявив, що позбавлення російських дитячих команд права виступати на європейській арені є дискримінацією, йдеться на сайті УЄФА.

Раніше Чеферін заявляв, що росія відсторонена від футболу до кінця війни.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті