Росія відсторонена від футболу до кінця війни – президент УЄФА

Російські футбольні клуби та збірні будуть відсторонені від європейського футболу до кінця війни. Про це повідомив президент УЄФА Александер Чеферін в інтерв'ю Metropolitan 17 вересня.

"Росія буде відсторонена о завершення війни", - сказав Чеферін.

Також, президент УЄФА зазначив, чому організація розірвала вигідний спонсорський контракт з Газпромом.

"Це просто треба було зробити як певним чином символічний акт. Навряд чи ми могли показувати рекламу цієї компанії на стадіонах, коли матчі дивляться сотні мільйонів людей", - додав Чеферін.

Як повідомлялось раніше, США запровадили нові масштабні санкції проти російської еліти.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті