США запровадили нові масштабні санкції проти російської еліти, фінансового й промислового секторів РФ

Міністерство фінансів США разом із Держдепартаментом оголосили про введення нових масштабних санкцій проти представників російської еліти, фінансового й промислового секторів, щоби зменшити можливості Кремля вести війну проти України. Про це йдеться в офіційному повідомленні Мінфіну США від 14 вересня.

"Наступні доповнення, винятки та зміни було внесено до списку громадян особливих категорій OFAC і до переліку осіб, які підлягають галузевим санкціям Міністерства фінансів (OFAC)", – пише відомство й наводить список осіб та компаній, проти яких запроваджено нові санкції.

Зазначається, що під обмеження потрапили 24 фізичні особи, серед них є громадяни Грузії та Польщі.

Під обмеження потрапили "Автоваз", "Москвич", "Трансмашхолдинг", "Росавтодор", "Об'єднана металургійна компанія" й інші заводи, банки та судна.

Мінфін США уточнює, що окрім російських компаній під санкції потрапили юридичні особи з Бельгії, ОАЕ, Словенії, Туреччини та ЦАР. Також США ввели санкції проти двох плавучих танкерів-сховищ під прапором Панами.

Раніше повідомлялось, що ООН хоче піти на серйозні поступки в санкціях проти росії для розблокування "зернової угоди".

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті