УЄФА повернула до міжнародних змагань російські збірні категорії U-17. Англійські збірні вже відмовились

Англійці не гратимуть проти російських футбольних команд у віковій категорії U-17, які Європейський футбольний союз (УЄФА) повернув до міжнародних змагань. Відповідну заяву зробила Федерація футболу Англії 26 вересня, пише The Times

"Ми не підтримуємо позицію повторного допущення Росії до змагань УЄФА за віковими категоріями, і наша позиція залишається такою, що збірні Англії не гратимуть проти Росії", – йдеться у заяві.

Тим часом президент УЄФА Александер Чеферін заявив, що позбавлення російських дитячих команд права виступати на європейській арені є дискримінацією, йдеться на сайті УЄФА.

Раніше Чеферін заявляв, що росія відсторонена від футболу до кінця війни.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті