Уряд збільшив розмір соцдопомоги дітям загиблих захисників-добровольців

Кабінет Міністрів України збільшив розмір державної соціальної допомоги дітям загиблих захисників-добровольців. Про це повідомило Міністерство у справах ветеранів 13 березня..

"Ідеться про дітей загиблих (померлих) захисників і захисниць України з числа осіб, які добровільно брали участь у здійсненні заходів, необхідних для забезпечення оборони України, та не входили до складу добровольчих формувань територіальних громад (ДФТГ)", - зазначається у повідомленні.

Як повідомляється, з 1 квітня автоматично підвищиться розмір виплати з 2 тис. 361 грн до 7 тис. 800 грн на одну неповнолітню дитину і до 6 тис. 100 грн на кожну дитину, якщо в сім'ї двоє і більше дітей.

Нагадаємо, з 1 січня 2024 року в Україні оновилася низка соціальних стандартів, зокрема розміри мінімальної зарплати і прожиткового мінімуму.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті