Уряд Словаччини відмовив Україні у наданні пакету військової допомоги в розмірі 40,3 млн євро

Уряд Словаччини не затвердив пакет військової допомоги Україні в розмірі 40,3 млн євро, який підготувало попереднє минуле керівництво Міноборони республіки. Про це повідомила словацька агенція TASR 8 листопада.

"Уряд відхилив чотирнадцятий пакет військової допомоги для України на суму 40,3 млн євро", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що пакет мав складатися з 4 мільйонів одиниць набоїв калібру 7,62 мм, 5172 одиниць великокаліберних боєприпасів для гармат калібру 125 мм, 140 ракет для системи ПРО "Куб", восьми мінометів та 1200 мін.

"З початку повномасштабного вторгнення Росії Словаччина надала Україні 13 пакетів військової допомоги на суму 671 мільйон євро", - уточнюється в повідомленні.

Пропозицію про виділення нового пакету допомоги Україні підготувало колишнє керівництво Міністерства оборони Словаччини.

Раніше повідомлялось, що в МЗС Словаччини заявили, що не вірять у перемогу України та закликали припинити боротьбу.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті