Уряд Словаччини відмовив Україні у наданні пакету військової допомоги в розмірі 40,3 млн євро

Уряд Словаччини не затвердив пакет військової допомоги Україні в розмірі 40,3 млн євро, який підготувало попереднє минуле керівництво Міноборони республіки. Про це повідомила словацька агенція TASR 8 листопада.

"Уряд відхилив чотирнадцятий пакет військової допомоги для України на суму 40,3 млн євро", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що пакет мав складатися з 4 мільйонів одиниць набоїв калібру 7,62 мм, 5172 одиниць великокаліберних боєприпасів для гармат калібру 125 мм, 140 ракет для системи ПРО "Куб", восьми мінометів та 1200 мін.

"З початку повномасштабного вторгнення Росії Словаччина надала Україні 13 пакетів військової допомоги на суму 671 мільйон євро", - уточнюється в повідомленні.

Пропозицію про виділення нового пакету допомоги Україні підготувало колишнє керівництво Міністерства оборони Словаччини.

Раніше повідомлялось, що в МЗС Словаччини заявили, що не вірять у перемогу України та закликали припинити боротьбу.

Статті

Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Всі статті