Уряд РФ має намір дати фірмам Мішустіна 1,3 млрд рублів, щоб возити на окуповані території України сміття

Уряд РФ планує використовувати тимчасово окуповані території сходу й півдня України в якості сміттєзвалищ. Про це йдеться постанові про субсидування закупівель та постачання спеціалізованої техніки, пише "Центр національного спротиву" 7 серпня.

"Російський уряд опублікував постанову про субсидування закупівель та постачання спеціалізованої техніки, – сказано в повідомленні. – Згідно з документом, москва планує витратити 1,3 млрд рублів на обладнання сміттєвих звалищ на тимчасово окупованій території Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей".  

Зазначається, що фактично, окупанти хочуть перетворити тимчасово окуповані українські території на сміттєзвалище для російського сміття. Туди планують вивозити відходи з території РФ. 

"Заявлені 1,3 млрд рублів нібито мають витратити на сміттєві контейнери та спецтехніку, – йдеться в повідомленні. – Проте фактично будуть використовувати техніку та обладнання викрадену з українських комунальних підприємств на тимчасово окупованих територіях. А кошти будуть відмиті через підставні компанії підконтрольні особисто главі уряду РФ Мішустіну". 

Раніше повідомлялось, що в окупованому Маріуполі відкрили продуктовий супермаркет у будівлі, де місяцями розкладались людські трупи.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті