В окупованому Маріуполі відкрили продуктовий супермаркет у будівлі, де місяцями розкладались людські трупи

У Лівобережному районі окупованого Маріуполя відкрили продуктовий супермаркет у будівлі, де перед тим багато місяців був морг. Про це, розмістивши відповідні фото, повідомила Маріупольська міська рада у своєму Телеграм-каналі 7 серпня.

"У будівлі моргу відкрили магазин. Раніше тут складали тіла вбитих маріупольців, зараз – їжу. Як повідомляють у місцевих пабліках, у Лівобережному районі окупованого Маріуполя відкрили продуктовий супермаркет, – сказано в повідомленні. – Саме цю будівлю під час окупації міста росіяни перетворили на імпровізований "морг".

Зазначається, що тисячі вбитих маріупольців, чиї тіла були не поховані під руїнами будинків,  у парках чи дворах, загарбники звозили у це місце. Морг було ліквідовано лише рік тому – у серпні. А через рік у будівлі облаштували супермаркет, і тепер тут зберігають продукти харчування.

Раніше повідомлялось, що окупанти влаштували звалище трупів у торговому центрі Маріуполя.

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті