Уряд РФ має намір дати фірмам Мішустіна 1,3 млрд рублів, щоб возити на окуповані території України сміття

Уряд РФ планує використовувати тимчасово окуповані території сходу й півдня України в якості сміттєзвалищ. Про це йдеться постанові про субсидування закупівель та постачання спеціалізованої техніки, пише "Центр національного спротиву" 7 серпня.

"Російський уряд опублікував постанову про субсидування закупівель та постачання спеціалізованої техніки, – сказано в повідомленні. – Згідно з документом, москва планує витратити 1,3 млрд рублів на обладнання сміттєвих звалищ на тимчасово окупованій території Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей".  

Зазначається, що фактично, окупанти хочуть перетворити тимчасово окуповані українські території на сміттєзвалище для російського сміття. Туди планують вивозити відходи з території РФ. 

"Заявлені 1,3 млрд рублів нібито мають витратити на сміттєві контейнери та спецтехніку, – йдеться в повідомленні. – Проте фактично будуть використовувати техніку та обладнання викрадену з українських комунальних підприємств на тимчасово окупованих територіях. А кошти будуть відмиті через підставні компанії підконтрольні особисто главі уряду РФ Мішустіну". 

Раніше повідомлялось, що в окупованому Маріуполі відкрили продуктовий супермаркет у будівлі, де місяцями розкладались людські трупи.

Статті

Країна
18.04.2024
18:19

Медична реформа по-запорізьки. Чи отримають пацієнти  належне медичне забезпечення  та  якісне лікування

Факт економії бюджетних коштів, про який говорять місцеві чиновники, навряд чи додає оптимізму запоріжцям, які стають пацієнтами  оптимізованих лікарень. Будь-який пересічний містянин підтвердить, що досі  не помітив, щоб така реорганізація якось...
Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Всі статті