Уряд призначив нового очільника Держспецзв’язку

Новим головою Держспецзв'язку України призначено Юрія Мироненка, який раніше був командиром ударної роти БПЛА на Запорізькому напрямку. Про це повідомляє канал Держспецзв'язку у Телеграм 1 грудня.

"Кабінет Міністрів призначив військовослужбовця, командира ударної роти БпЛА Юрія Мироненка на посаду Голови Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України", - зазначається у повідомленні.

У Дерспезв'язку додали, що Юрій Мироненко має досвід корпоративного управління, глибоко розуміється на тематиці БпЛА. До призначення був командиром ударної роти БпЛА, яка працює на Запорізькому напрямку. 

Від початку повномасштабного вторгнення Юрій Мироненко обороняв столицю у складі 112 бригади тероборони Києва. Пізніше обійняв посаду заступника начальника штабу 129 батальйону 112 бригади. Після цього очолив відділ по роботі з добровольчими формуваннями територіальних громад 112 бригади.

Нагороджений нагрудним знаком "Срібний хрест"

Також Мироненко має досвід роботи у приватних компаніях, в управлінських ланках фінансової, банківської, транспортної, фармацевтичної, хімічної, енергетичної та інших галузей.

Повідомляється, що віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій Михайло Федоров дав завдання новому очільнику відповідно до обовʼязкових процедур провести аудит роботи Держспецзв’язку. 

Також новий голова анонсував, що найближчим часом представить план розвитку ДССЗЗІ.

Нагадаємо, що ексерівництво Держспецзв’язку підозрюється у заволодінні 62 млн грн при закупівлі програмного забезпечення.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті