Уряд Німеччини схвалив спрощення умов працевлаштування біженців

Уряд Німеччини схвалив зміни до законодавства про перебування іноземців у країні, що спрощують працевлаштування особам, які у ФРН клопочуться про надання притулку або мають відтерміновану депортацію. Про це повідомляє DW.

Передбачається, що особам, яким відтермінували депортацію з Німеччини, має надаватися дозвіл на працевлаштування. Крім того, заборона на роботу для біженців, які перебувають у пунктах первинного прийому мігрантів, має бути скасована вже за шість місяців. Раніше вона діяла протягом дев'яти місяців.

Як зазначає DW, у пакеті законодавчих змін, який спрощує доступ до ринку праці біженців, розглядають також питання працевлаштування українців, які прибули до Німеччини після початку повномасштабного вторгнення РФ. Уряд пропонує кроки для прискорення інтеграції десятків тисяч українців на ринку праці. Для них послаблять вимоги до знання німецької мови та запропонують додаткове навчання.

За останніми даними, пише DW, з понад мільйона українців, які виїхали до Німеччини, рятуючись від війни, працездатними є 52%. З них зараз працевлаштовані 196,7 тис., але 42 тис. з них зайняті на роботах, які не підлягають сплаті внесків на соціальне страхування.

Нагадаємо раніше повідомлялося, що уряд Німеччини хоче прискорити інтеграцію українців на ринок праці. 

Статті

Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Країна
26.04.2024
10:51

Український метал: здається, є надія

"Виробничі результати за підсумками року могли бути вищими, якби імпортна продукція з Китаю не заходила у великих обсягах на вітчизняний ринок, особливо коли в Україні виробляються аналоги".
Всі статті