Уральське товариство тверезості запропонувало Дмитру Медведєву відмовитися від алкоголю і ввести для себе "сухий закон"

Громадський рух "Трезвый УрФО" запропонував заступнику голови Ради безпеки і колишньому президенту РФ Дмитру Медведєву відмовитися від алкоголю і ввести для себе "сухий закон", оскільки росії потрібні "розсудливі керівники". Про це йдеться у повідомленні сайту Єкатеринбурга It's my city.

"Пропоную вам, дорогий Дмитре Анатолійовичу, запровадити так званий сухий закон для себе. Це буде дуже корисно і вигідно вам особисто, вашому оточенню і навіть країні. Тверезість – сильний вибір. І країна, як ніколи, потребує тверезих і тверезомислячих керівників. Нехай Господь його благословить на тверезе життя і не тільки його, а й президента заразом, це вже так у мене водиться, усю вищу владу в Росії", – йдеться у повідомленні товариства.

Як повідомлялося раніше, останнім часом Медведєв неодноразово допускав брутальні помилки світових лідерів і лякав увесь світ ядерною війною.

Статті

Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Всі статті