Уральське товариство тверезості запропонувало Дмитру Медведєву відмовитися від алкоголю і ввести для себе "сухий закон"

Громадський рух "Трезвый УрФО" запропонував заступнику голови Ради безпеки і колишньому президенту РФ Дмитру Медведєву відмовитися від алкоголю і ввести для себе "сухий закон", оскільки росії потрібні "розсудливі керівники". Про це йдеться у повідомленні сайту Єкатеринбурга It's my city.

"Пропоную вам, дорогий Дмитре Анатолійовичу, запровадити так званий сухий закон для себе. Це буде дуже корисно і вигідно вам особисто, вашому оточенню і навіть країні. Тверезість – сильний вибір. І країна, як ніколи, потребує тверезих і тверезомислячих керівників. Нехай Господь його благословить на тверезе життя і не тільки його, а й президента заразом, це вже так у мене водиться, усю вищу владу в Росії", – йдеться у повідомленні товариства.

Як повідомлялося раніше, останнім часом Медведєв неодноразово допускав брутальні помилки світових лідерів і лякав увесь світ ядерною війною.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті