Управління культури Рязанської області (РФ) прирівняло нецензурні пісні до пісень "іноагентів"

Управління культури Рязанської області (РФ) заборонило вуличним музикантам виконувати нецензурні пісні та пісні "іноагентів". Про це йдеться в правилах проведення тримісячного музичного марафону, який пройде в центрі Рязані.

На засіданні Громадської ради при управлінні культури затвердили правила, які стануть для виступаючих обов'язковими. Вони не повинні вживати ненормативну лексику, перебувати в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння тощо. Є вимоги до зовнішнього вигляду музикантів і потужності підсилювальної апаратури.

Управління культури внесло пункт про неприпустимість виконання пісень з екстремістським змістом, а також про виключення з репертуару творів авторів, які мають статус іноземного агента.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті