Уночі в Севастополі окупанти відбивали атаку українських дронів

Вибухи, які чули жителі в Севастополі вночі 30 жовтня, були стріляниною по українських морських дронах. Про це повідомляє Бі-бі-сі з посиланням на міноборони РФ.

За заявою російського міністерства, приблизно о четвертій годині ночі "в акваторії Чорного моря" було виявлено два українські безекіпажні катери.

"По району виявлення безекіпажних катерів завдано вогневої поразки", - свідчить прес-реліз міністерства.

Уночі севастопольські джерела повідомили, що в місті чути вибухи. Глава окупаційної влади Михайло Развожаєв написав у телеграмі, що, за попередніми даними, кораблі Чорноморського флоту ведуть вогонь по безпілотниках. Развожаєв написав "над акваторією", тобто, мабуть, мав на увазі саме літальні апарати, а не морські дрони.

Як повідомлялося, у Севастополі підірвався протимінний корабель.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті