Унаслідок російського обстрілу знищено склад Херсонської облорганізації Червоного Хреста України

Унаслідок нічного обстрілу з боку окупантів знищено склад із гуманітарною допомогою Херсонської обласної організації Червоного Хреста України. Про це повідомило Товариство Червоного Хреста України (ТЧХУ) у Фейсбук 20 грудня.

"Сьогодні вночі, внаслідок чергового обстрілу Херсона, було повністю зруйновано склад з гуманітарною допомогою Херсонської обласної організації Українського Червоного Хреста. Пряме влучання та пожежа, що виникла внаслідок цього, повністю знищила запаси гуманітарної допомоги для жителів Херсонщини, що зберігалися на складі", - йдеться у повідомленні.

Співробітники та волонтери Херсонської обласної організації ТЧХУ не постраждали. Робота з ліквідації наслідків триває.

Як повідомлялося, окупанти за добу 18 грудня випустили 389 снарядів по Херсонській області, поранено 4 людини.

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті