Унаслідок обстрілів на Харковщині пошкоджені газові мережі - Міненерго

Унаслідок обстрілів російськими військами минулої доби в Харківській області пошкоджено газорозподільні мережі, внаслідок чого припинено газопостачання 340 домогосподарств. Про це повідомило у Телеграм Міністерство енергетики 14 квітня..

Як повідомляється, ворог також обстріляв енергетичну інфраструктуру в Харківській області, що призвело до відключення її обладнання. Пошкоджено мережі в Дніпропетровській і Чернігівській областях.

В Одеській області сталася пожежа на високовольтних підстанціях (про обстріли цього разу не повідомляється), унаслідок чого знеструмлено побутових споживачів у 4 населених пунктах.

Через мережеві обмеження продовжують застосовуватися графіки відключень у Харківській області.

Водночас через профіцит е/е вдень НЕК "Укренерго" знову довелося обмежувати виробництво електроенергії з ВДЕ.

Нагадаємо, РФ уночі 14 квітня намагалась атакувати "Шахедами" енергетичну інфраструктуру Харкова. 

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті