Умеров заявив, що ЗСУ під час контрнаступу пройшли вже дві лінії оборони окупантів

Міністр оборони України Рустем Умєров заявив, що українські військові пройшли дві лінії оборони російських військ і зараз перебувають між другою і третьою. Про це він сказав в ефірі Fox News під час візиту до США, повідомляє "Еспрессо".

"Ми справляємося. Ми продовжуємо звільняти нашу територію. Ми пройшли першу лінію оборони, другу". - заявив міністр оборони.

За його словами, Збройні Сили деокупували 50% території України та перемагають росію на нашій землі. Також Умєров наголосив, що зараз Україна має план зі звільнення територій на 2024 рік.

Очільник Міноборони зазначив, що вихід на кордони 1991 року залишається стратегічною перемогою для України. На запитання журналіста про те, чи можливе врегулювання, якщо війна розтягнеться на роки, Умєров відповів, що цивілізованому світу має бути соромно, якщо це станеться.

Нагадаємо, раніше Умєров заявив, що західна зброя дозволила звільнити близько 50% окупованих після вторгнення РФ територій. 

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті