Укрзалізниця та Polskie Koleje Państwowe Spółka Akcyjna уклали історичну угоду

Керівництво "Укрзалізниці" підписало угоду із польським залізничним оператором Polskie Koleje Państwowe Spółka Akcyjna (PKP S.A.). Про це розповів голова правління Укрзалізниці Євген Лященко у коментарі пресслужбі "Укрзалізниці".

"Разом ми продовжимо розвивати прикордонну інфраструктуру та збільшувати пасажиро- й вантажообіг між нашими країнами, що у підсумку матиме позитивний ефект для наших залізниць та національних економік України та Польщі", - сказав Лященко.

Згідно документу, польська сторона опрацює заходи для укладення окремих угод з УЗ у сфері управління залізничною інфраструктурою, вантажних і пасажирських залізничних перевезень. Також із метою розроблення проєктів окремих угод сторони створять спільні робочі групи.

Також УЗ і PKP домовилися, що перевантаження вантажів до вагонів іншої ширини колії або перестановку вагонів на візки іншої ширини колії здійснюватиме не тільки перевізник, що приймає, на прикордонній станції, розташованій на території його держави, а й перевізник, що здає вантаж, на прикордонній станції, розташованій на його території.

Ця угода стала історичною, оскільки подібний документ підписано вперше з 1994 року.

Як повідомлялося раніше, "Укрзалізниця" додає новий поїзд між Краматорськом і Дніпром

 

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті