"Укрзалізниця" додає новий поїзд між Краматорськом і Дніпром

Новий приміський поїзд Краматорськ - Верхівцеве почне курсувати з 2 вересня та слідуватиме через станції Лозова, Павлоград-1, Новомосковськ-Дніпровський, Дніпро-Головний. Про це повідомила пресс-служба "Укрзалізниці". 

"Тривалість поїздки цим залізничним маршрутом становитиме менш як шість годин. Вартість квитка складає 100 грн, що є суттєвою перевагою. Для порівняння: такий же маршрут у автоперевізників буде коштувати 600 грн", - йдеться у повідомленні.

З Краматорська поїзд вирушатиме о 12:50 і прибуватиме до Дніпра о 18:50, а на кінцеву станцію Верхівцеве – о 20:05. У зворотньому напрямку електричка відправлятиметься о 04:04, до Дніпра прибуватиме о 06:00, а в Краматорськ – об 11:48.

Як повідомлялося, "Укрзалізниця" ухвалила рішення щодо продовження маршруту Херсон - Київ - Слов'янськ до Краматорська.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті