Укриття в Києві уночі перевірятиме поліція — Кличко

Міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що патрульна поліція контролюватиме роботу укриттів уночі. Про це Кличко повідомив у Телеграм

"Об'їжджатимуть у комендантську годину під час повітряної тривоги укриття, що є на мапі міста і перевірятимуть, чи вони відчинені. Та оперативно передаватимуть інформацію міським службам", — зазначив він.

За його словами, у кожному районі міста відповідальність за роботу укриттів несуть керівники установ, де розташовані укриття, і глави районів.

"Глави РДА відповідальні за доступ і облаштування укриттів, які нанесені на мапу укриттів столиці. Всі глави районів отримали доручення ще раз перевірити всі укриття", — додав Кличко.

Як повідомлялося, у поліції відкрили кримінальну справу через закрите укриття у Києві. 

Нагадаємо, раніше з'явилася інформація, що люди в Києві загинули в той момент, коли йшли в укриття, але воно було закрите.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті