У поліції відкрили кримінальну справу через закрите укриття у Києві

Поліція відкрила кримінальну справу через бомбосховище в Києві, яке було закрите під час ракетної атаки. Про це 1 червня у Facebook повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.

"Сьогодні в Києві загинуло троє людей - дві жінки і 9-річна дівчинка, які намагалися потрапити в закрите бомбосховище. Закриті бомбосховища під час війни - це не просто байдужість. Це злочин. Поліція Києва вже розпочала за цим фактом кримінальне провадження", - заявив глава МВС.

Справу відкрито за частиною 2 статті 367 КК України (Службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки). Також тепер ДСНС і поліція будуть регулярно проводити перевірки укриттів і бомбосховищ по всій країні.

"Укриття мають бути цілодобово відкриті. Це питання життя людей. Без перебільшення", - додав Клименко.

Розпорядився перевірити доступ до всіх укриттів у Києві й мер столиці Віталій Кличко. Водночас він наголосив, що зараз неможливо встановити, чи було закрито укриття - оскільки внаслідок вибуху в поліклініці вибило всі двері.

"Відповідальність за роботу укриття несе керівник медустанови і голова району, який повинен контролювати роботу укриттів, які є на карті міста і повинні працювати", - заявив Кличко.

Нагадаємо, раніше з'явилася інформація, що люди в Києві загинули в той момент, коли йшли в укриття, але воно було закрите.

Статті

Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Всі статті