"Укренерго" ліквідувала аварію в Одесі

НЕК "Укренерго" ліквідувала аварію в системі передачі, що призвела до знеструмлення в понеділок майже всієї Одеси та Одеського району. Про це у Телеграм повідомив енергохолдинг "ДТЕК" 27 лютого.

"Це дає змогу енергетикам ДТЕК відновити електропостачання Одеси та Одеського району", - йдеться в повідомленні.

Згідно з повідомленням, станом на 17:00 уся критична інфраструктура уже з електроенергією, і зараз енергетики продовжують поступово живити побутових клієнтів.

"Енергетики роблять усе можливе, щоб найближчим часом повністю повернути світло в регіоні", - наголосили в "ДТЕК".

Нагадаємо, міністр енергетики Герман Галущенко заявив раніше, що в Україні більше не вимикатимуть світло, якщо не буде нових ударів. 

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті