Українські пілоти на півдні знищили склад окупантів та три танки

Українські пілоти на півдні країни шість разів завдавали ударів по позиціях рашистів за минулу добу. Про це 24 липня повідомляє Оперативне командування "Південь".

"Нашою авіацією протягом бойового дня нанесено 6 ударів по ворожих скупченнях живої сили та техніки, по опорному пункту. Остаточні дані дорозвідуються", - повідомили військові.

Наразі вдалося підтвердити знищення 54 окупантів. Також українська авіація знищила три танки Т-62, стільки ж установок РСЗВ "Град" та одну гармату "Мста-Б".

У Херсонській області було знищено склад боєприпасів, а також кілька одиниць броньованої та автомобільної техніки.

Раніше речник Одеської ОВА Сергій Братчук повідомив, що українські війська знищили 3 бази росії в Херсонській області та на Донбасі.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
01.03.2026
17:44

Критичні чоловічі дні. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

У Росії є чудовий образ дурня, який всюди носиться зі своєю "писаною торбою". Минулого тижня в ролі цієї самої торби виступила багатостраждальна «найдовша в світі» Георгіївська стрічка... а в ролі дурня, що носиться з нею, виступили всюдисущі...
Країна
26.02.2026
16:41

Справа не в територіях! Або без соплів про те, чому не можна здавати Донбас

Мир на умовах однієї сторони — це і є капітуляція. Тобто в такому разі Київ де-факто визнає свою поразку у війні та перемогу Москви. Але об'єктивних причин іти на таке у Зеленського немає.
Світ
25.02.2026
11:21

«На жаль, застосування ядерної зброї може стати реальністю». Російські ЗМІ про Україну

У разі появи на українській території ядерної зброї західного виробництва це може бути розцінено Москвою як пряма підстава для подальшої ескалації. Більш того, такий крок здатний спровокувати розширення конфлікту за межі України.
Всі статті