Українські партизани розвідали місце розташування російських військ у Горлівці на Донеччині

Агенты военного движения украинцев и крымских татар "Атеш" разведали место размещения российских войск в Горловке. Об этом сообщил Телеграм-канал "Атеш" 22 ноября.

"Наши агенты разузнали, где находятся оккупанты в Донецкой области. Личный состав ВС РФ расположились в профилактории. В Горловке движение "Атеш" набирает обороты с каждым днем. Местные жители устали от наличия оккупационных войск в своем городе", - сказано в сообщении.

Отмечается, что координаты места расположения: 48.297055, 37.990780  

"Мы прикладываем максимальное количество усилий, чтобы держать на контроле все виды деятельности оккупантов в Донецкой области для максимально быстрого информирования СОУ", - пишет "Атеш".

Ранее сообщалось, что партизаны "Атеш" назвали железнодорожные станции, возле которых российские оккупанты прячут свою технику в Крыму.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті