Україна та Туреччина задоволені: "Зерновий коридор зберігає динаміку"

Міністр національної оборони Туреччини Хулусі Акар провів телефонну розмову з міністром оборони України Олексієм Резніковим та міністром інфраструктури Олександром Кубраковим. Міністри обговорили процес постачання зерна «зерновим коридором», - повідомляє агентство "Анадолу".

У заяві відомства йдеться, що міністри висловили задоволення збереженням динаміки у питанні поставок зерна «зерновим коридором» та роботою, що проводиться в Спільному координаційному центрі.

У повідомленні нагадується, що з портів Одеси «зерновим коридором» за останні дні відпливли чотири судна з вантажем кукурудзи.

Напередодні Президент України Володимир Зеленський заявив, що "якщо не допустити нових російських провокацій проти нашого експорту, світову продовольчу кризу можна буде подолати"

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті