Україна готова забезпечити гарантії безпеки РФ - Арахамія

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що Україна готова забезпечити росію гарантії безпеки, проте при виконанні кількох умов. Про це Арахамія, який очолював українську переговорну групу з РФ навесні, написав у Телеграм.

"Україна готова забезпечити росії гарантії безпеки. Для цього достатньо: залишити територію нашої країни, виплатити репарації, покарати всіх військових злочинців, добровільно здати ядерну зброю", – зазначив Арахамія.

Він додав, що після цього Україна буде готова сісти за стіл переговорів та поговорити про гарантії безпеки.

Нагадаємо, 3 грудня президент Франції Емманюель Макрон заявив про необхідність гарантій безпеки для росії. 

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті