Українських пілотів можуть навчати на винищувачах Gripen у Чехії

Чехія веде переговори зі Швецією про навчання на території Чехії українських пілотів на винищувачах Gripen. Про це, з посиланням міністра оборони Чехії Яну Чорнохову, повідомляє Radio Prague International 22 вересня.

"Чехія веде переговори зі Швецією про навчання на території Чеської Республіки українських пілотів на винищувачах Gripen", - зазначається у повідомленні.

Також міністр оборони Чехії зазначила, що навесні і на початку літа у Чехії тренувалися близько 2000 українських військовослужбовців. Згідно з раніше ухваленим рішенням уряду, було поставлено за мету підготувати до кінця 2023 р. на території Чехії близько 4000 українських військових.

Як повідомлялось раніше, Україна може отримати шведські винищувачі Gripen.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті