Україна може отримати шведські винищувачі Gripen – ЗМІ

Уряд Швеції найближчим часом доручить своїм Збройним силам вивчити можливість передачі Україні винищувачів Gripen. Про це повідомляє швецьке радіо Ekot 12 вересня.

"Серед іншого, уряд хоче отримати інформацію про те, як передача впливає на обороноздатність Швеції, та як швидко Швеція може отримати нові літаки Gripen, як компенсацію", - зазначається у повідомленні.

Також швецький уряд хоче вивчити питання, як має здійснюватись підготовка українських пілотів та іншого наземного персоналу.

Як повідомлялось раніше, винищувачі F-16 можуть з'явитись на фронті навесні 2024 року.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті