Українських пілотів можуть навчати на винищувачах Gripen у Чехії

Чехія веде переговори зі Швецією про навчання на території Чехії українських пілотів на винищувачах Gripen. Про це, з посиланням міністра оборони Чехії Яну Чорнохову, повідомляє Radio Prague International 22 вересня.

"Чехія веде переговори зі Швецією про навчання на території Чеської Республіки українських пілотів на винищувачах Gripen", - зазначається у повідомленні.

Також міністр оборони Чехії зазначила, що навесні і на початку літа у Чехії тренувалися близько 2000 українських військовослужбовців. Згідно з раніше ухваленим рішенням уряду, було поставлено за мету підготувати до кінця 2023 р. на території Чехії близько 4000 українських військових.

Як повідомлялось раніше, Україна може отримати шведські винищувачі Gripen.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті