Українських підлітків "привели до присяги" на вірність окупантам у "Старобільському козачому корпусі"

У "козачому корпусі", який окупанти відкрили в Старобільську Луганської області, українські діти склали "присягу" 15 грудня. Про це повідомив окупаційний "голова муніципального утворення Старобільський муніципальний округ ЛНР" Володимир Чернєв у своєму Телеграм-каналі.

"Взяв участь в урочистій церемонії прийняття присяги Кодексу честі Козацтва курсантами ДБОУ ЛНР "Старобільський козачий корпус імені Маргелова". Привітав курсантів з цією важливою подією і вручив їм посвідчення козаків. Хлопцям, які відзначилися, вручив погони козачого звання "Уездник", - написав Чернєв. 

Він наголосив, що "курсанти" - це "...майбутні захисники батьківщини", тобто Росії, і уточнив, що діти "дали клятву на вірність вітчизні, козацтву і православній вірі".

Раніше повідомлялося, що в окупованому Старобільську українських дітей у початковій школі прийняли в організацію "Орлята Росії".

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті