В окупованому Старобільську українських дітей у початковій школі прийняли в організацію "Орлята Росії"

У Старобільську на Луганщині учнів початкових класів прийняли в організацію "Орлята Росії". Про це повідомив окупаційний "глава муніципального утворення Старобільський муніципальний округ ЛНР" Володимир Чернєв у своєму Телеграм-каналі 15 грудня.

"Взяв участь в урочистій церемонії посвяти учнів Старобільської початкової школи №1 до лав організації молодших школярів "Орлята Росії", - написав Чернєв. 

Колаборант також висловив переконання, що завдяки членству в організації країни-окупанта українські діти розвинуть у собі таку якість, як "любов до батьківщини".

Раніше повідомлялося, що колаборанти в Станично-Луганському районі відкрили перші "кадетські класи", де вчать ненавидіти українців.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті