В окупованому Старобільську українських дітей у початковій школі прийняли в організацію "Орлята Росії"

У Старобільську на Луганщині учнів початкових класів прийняли в організацію "Орлята Росії". Про це повідомив окупаційний "глава муніципального утворення Старобільський муніципальний округ ЛНР" Володимир Чернєв у своєму Телеграм-каналі 15 грудня.

"Взяв участь в урочистій церемонії посвяти учнів Старобільської початкової школи №1 до лав організації молодших школярів "Орлята Росії", - написав Чернєв. 

Колаборант також висловив переконання, що завдяки членству в організації країни-окупанта українські діти розвинуть у собі таку якість, як "любов до батьківщини".

Раніше повідомлялося, що колаборанти в Станично-Луганському районі відкрили перші "кадетські класи", де вчать ненавидіти українців.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті