Українських підлітків "привели до присяги" на вірність окупантам у "Старобільському козачому корпусі"

У "козачому корпусі", який окупанти відкрили в Старобільську Луганської області, українські діти склали "присягу" 15 грудня. Про це повідомив окупаційний "голова муніципального утворення Старобільський муніципальний округ ЛНР" Володимир Чернєв у своєму Телеграм-каналі.

"Взяв участь в урочистій церемонії прийняття присяги Кодексу честі Козацтва курсантами ДБОУ ЛНР "Старобільський козачий корпус імені Маргелова". Привітав курсантів з цією важливою подією і вручив їм посвідчення козаків. Хлопцям, які відзначилися, вручив погони козачого звання "Уездник", - написав Чернєв. 

Він наголосив, що "курсанти" - це "...майбутні захисники батьківщини", тобто Росії, і уточнив, що діти "дали клятву на вірність вітчизні, козацтву і православній вірі".

Раніше повідомлялося, що в окупованому Старобільську українських дітей у початковій школі прийняли в організацію "Орлята Росії".

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті