Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Українські військові уразили 5 районів зосередження живої сили рашистів протягом минулої доби. Про це повідомляється у зведенні Генштабу від 18:00 18 лютого.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
"Авіація Сил оборони протягом доби завдала 4 удари по районах зосередження особового складу та військової техніки окупантів", – сказано в повідомленні.
Уточнюється, що підрозділи ракетних військ і артилерії Сил оборони України в той же час уразили один ще район зосередження живої сили противника.
"Силами оборони протягом поточної доби знищено 2 крилаті ракети "Калібр", – сказано також в повідомленні.
Раніше повідомлялось, що на Бахмутському напрямку прикордонники відбили атаку загарбників та взяли в полон чергового "вагнерівця".
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту