Українські воїни під Бахмутом знищили склад боєприпасів і російських військових

Українські воїни на околицях Бахмута знищили групу окупантів, а також склад боєприпасів рашистів. Про це 21 березня повідомили представники Сил спеціальних операцій ЗСУ.

"Під час ведення спеціальної розвідки, в районі Бахмута, шляхом спостереження було виявлено 3 групи (10-13 осіб кожна) противника, які скупчилися поблизу одного з будинків", - повідомили представники ССО.

Як пізніше виявилося, цей будинок використовувався росіянами як склад боєприпасів. Після виявлення, бійці ССО спільно з іншими підрозділами Сил оборони завдали удару по складу - цей склад був знищений, а одна з груп окупантів була знищена.

"Інші 2 групи висунулися для подальшої спроби штурму наших позицій", - додали представники Сил спецоперацій.

Нагадаємо, раніше генерал-полковник Сирський повідомив, що рашисти продовжують спроби зайняти центр Бахмута, але ЗСУ їх стримують.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті