Рашисти продовжують спроби зайняти центр Бахмута, але ЗСУ їх стримують - Сирський

Російські військові продовжують спроби просунутися до центру Бахмута, але зустрічають опір ЗСУ. Про це 21 березня в Telegram повідомив командувач Сухопутних військ Олександр Сирський.

"Штурмові групи ворога намагаються просуватися з околиць до центру міста, але Сили оборони працюють і знищують їх 24/7", - написав генерал-полковник.

За словами Сирського, інтенсивні бої тривають уздовж усієї лінії фронту в зоні відповідальності Східного угруповання військ. Українські захисники, зокрема, постійно знищують російську техніку та живу силу, а також ворожі склади на Бахмутському напрямку.

Він додав, що артилерія 24-ї бригади імені Короля Данила Галицького завдає потужних ударів по позиціях росіян. У той час як десантники 80-ї бригади стримують штурми ворога і не дають йому просунутися вперед.

Нагадаємо, кілька днів тому Сирський розповів про ситуацію в Бахмуті та марні атаки рашистів.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті