Українські воїни під Бахмутом знищили склад боєприпасів і російських військових

Українські воїни на околицях Бахмута знищили групу окупантів, а також склад боєприпасів рашистів. Про це 21 березня повідомили представники Сил спеціальних операцій ЗСУ.

"Під час ведення спеціальної розвідки, в районі Бахмута, шляхом спостереження було виявлено 3 групи (10-13 осіб кожна) противника, які скупчилися поблизу одного з будинків", - повідомили представники ССО.

Як пізніше виявилося, цей будинок використовувався росіянами як склад боєприпасів. Після виявлення, бійці ССО спільно з іншими підрозділами Сил оборони завдали удару по складу - цей склад був знищений, а одна з груп окупантів була знищена.

"Інші 2 групи висунулися для подальшої спроби штурму наших позицій", - додали представники Сил спецоперацій.

Нагадаємо, раніше генерал-полковник Сирський повідомив, що рашисти продовжують спроби зайняти центр Бахмута, але ЗСУ їх стримують.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті