Українські військові знищили два російські безпілотники в небі над Херсонщиною за день – розвідувальний і ударний

ЗСУ знищили два російські безпілотники в Херсонській області протягом дня 17 червня. Про це повідомило оперативне командування "Південь" у Facebook 17 червня.

"17 червня 2023 року, на Херсонщині, силами та засобами протиповітряної оборони повітряного командування "Південь" знищено розвідувальний БПЛА "Орлан-10" та ударний БПЛА "Ланцет", – йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялось, що Сили оборони завдали 9 ударів по районах зосередження окупантів і знищили 2 склади боєприпасів за добу.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті