Сили оборони завдали 9 ударів по районах зосередження окупантів і знищили 2 склади боєприпасів за добу

Українські захисники завдали 9 ударів по районах зосередження особового складу російських військових протягом минулої доби. Про це повідомляється у зведенні Генштабу ЗСУ від 18:00 17 червня.

"Авіація сил оборони за добу завдала 9 ударів по районах зосередження особового складу противника, – сказано в повідомленні. – Також нашими захисниками було знищено ворожий зенітно-ракетний комплекс".

Крім того, підрозділи ракетних військ і артилерії протягом доби уразили 2 пункти управління, 2 склади боєприпасів та 1 артилерійський підрозділ на вогневій позиції.

Раніше повідомлялось, що ЗСУ знищили російський ударний вертоліт Ка-52 на Донецькому напрямку.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті