Українські спортсмени братимуть участь тільки у тих відбіркових змаганнях на Олімпіаду, де не буде росіян - Кабмін

Уряд України ухвалив протокольне рішення, згідно з яким українські спортсмени братимуть участь лише в тих відбіркових змаганнях на Олімпійські Ігри – 2024, де не буде росіян. Про це повідомив Міністр Кабінету Міністрів України та член НОК Олег Немчінов 30 березня, пише "TRIBUNA.COM".

"На засіданні Уряду ухвалене протокольне рішення за пропозицією колеги Гутцайта про те, що ми беремо участь у відбіркових змаганнях на Олімпіаду-2024 тільки там, де немає росіян. Відповідно, участь поза межами цих критеріїв може бути підставою для позбавлення федерацій статусу національної", – зазначив Немчінов. – Я хочу сказати нашим колегам-спортсменам, які переживають, що через заходи МОК та допущення росіян чи білорусів до змагань, відповідно, українці не зможуть взяти участь, що поламається кар'єра чи щось інше: зате залишиться життя ваше і ваших дітей".

Він підкреслив, що українські спортсмени продовжують гинути, захищаючи свою країну.

"Учора був на черговому похороні свого доброго знайомого, який віддав понад 20 років легкій атлетиці, і загинув на Харківському напрямку. І в якого залишилося троє дітей. – сказав Немчінов. – Він добровільно пішов на другу війну. І прослужив він не на кухні, якщо можна так сказати. Тобто, він був у бойових підрозділах".

"Фактично – це початок офіційного бойкоту на рівні Уряду", – прокоментував рішення Кабміну чемпіон Олімпійських ігор 2020 року, перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань молоді і спорту у Верховній Раді України IX скликання Жан Беленюк у своєму Телеграм-каналі.

Раніше повідомлялось, що рішення про участь росіян і білорусів в Олімпіаді ухвалять у липні – після офіційної церемонії запрошення міжнародних спортсменів.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті