Українські спортсмени братимуть участь тільки у тих відбіркових змаганнях на Олімпіаду, де не буде росіян - Кабмін

Уряд України ухвалив протокольне рішення, згідно з яким українські спортсмени братимуть участь лише в тих відбіркових змаганнях на Олімпійські Ігри – 2024, де не буде росіян. Про це повідомив Міністр Кабінету Міністрів України та член НОК Олег Немчінов 30 березня, пише "TRIBUNA.COM".

"На засіданні Уряду ухвалене протокольне рішення за пропозицією колеги Гутцайта про те, що ми беремо участь у відбіркових змаганнях на Олімпіаду-2024 тільки там, де немає росіян. Відповідно, участь поза межами цих критеріїв може бути підставою для позбавлення федерацій статусу національної", – зазначив Немчінов. – Я хочу сказати нашим колегам-спортсменам, які переживають, що через заходи МОК та допущення росіян чи білорусів до змагань, відповідно, українці не зможуть взяти участь, що поламається кар'єра чи щось інше: зате залишиться життя ваше і ваших дітей".

Він підкреслив, що українські спортсмени продовжують гинути, захищаючи свою країну.

"Учора був на черговому похороні свого доброго знайомого, який віддав понад 20 років легкій атлетиці, і загинув на Харківському напрямку. І в якого залишилося троє дітей. – сказав Немчінов. – Він добровільно пішов на другу війну. І прослужив він не на кухні, якщо можна так сказати. Тобто, він був у бойових підрозділах".

"Фактично – це початок офіційного бойкоту на рівні Уряду", – прокоментував рішення Кабміну чемпіон Олімпійських ігор 2020 року, перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань молоді і спорту у Верховній Раді України IX скликання Жан Беленюк у своєму Телеграм-каналі.

Раніше повідомлялось, що рішення про участь росіян і білорусів в Олімпіаді ухвалять у липні – після офіційної церемонії запрошення міжнародних спортсменів.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті