Рішення про участь росіян і білорусів в Олімпіаді ухвалять у липні – після офіційної церемонії запрошення міжнародних спортсменів

Рішення щодо можливої участі спортсменів із росії та Білорусі в Олімпійських Іграх у Парижі 2024 року Міжнародний олімпійський комітет (МОК) ухвалить тільки після офіційної церемонії запрошення міжнародних спортсменів у липні 2023 року – тобто не раніше, ніж за рік до Олімпіади. Про це повідомила "Deutsche Welle" 30 березня.

"Міжнародний олімпійський комітет (МОК) ухвалить рішення щодо можливої участі атлетів із Росії та Білорусі в Іграх у Парижі 2024 року тільки після офіційної церемонії запрошення міжнародних спортсменів у липні", – ідеться в повідомленні.

Уточнюється, що церемонія відкриття Олімпіади запланована на 26 липня 2024 року.

Видання підкреслює, що глава МОК Томас Бах раніше говорив, що визначеність щодо допуску росіян і білорусів настане, найімовірніше, після літа, тому що це питання "дуже складне".

Раніше повідомлялося, що МОК пом'якшив обмеження для участі в змаганнях спортсменів із РФ і Білорусі, схваливши рекомендації для спортивних федерацій щодо вибіркової участі російських і білоруських спортсменів у змаганнях.

Статті

Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Всі статті