Рішення про участь росіян і білорусів в Олімпіаді ухвалять у липні – після офіційної церемонії запрошення міжнародних спортсменів

Рішення щодо можливої участі спортсменів із росії та Білорусі в Олімпійських Іграх у Парижі 2024 року Міжнародний олімпійський комітет (МОК) ухвалить тільки після офіційної церемонії запрошення міжнародних спортсменів у липні 2023 року – тобто не раніше, ніж за рік до Олімпіади. Про це повідомила "Deutsche Welle" 30 березня.

"Міжнародний олімпійський комітет (МОК) ухвалить рішення щодо можливої участі атлетів із Росії та Білорусі в Іграх у Парижі 2024 року тільки після офіційної церемонії запрошення міжнародних спортсменів у липні", – ідеться в повідомленні.

Уточнюється, що церемонія відкриття Олімпіади запланована на 26 липня 2024 року.

Видання підкреслює, що глава МОК Томас Бах раніше говорив, що визначеність щодо допуску росіян і білорусів настане, найімовірніше, після літа, тому що це питання "дуже складне".

Раніше повідомлялося, що МОК пом'якшив обмеження для участі в змаганнях спортсменів із РФ і Білорусі, схваливши рекомендації для спортивних федерацій щодо вибіркової участі російських і білоруських спортсменів у змаганнях.

Статті

Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Всі статті