Українські рятувальники щодня підвозять воду мешканцям прифронтової Донеччини

Рятувальники щодня підвозять воду мешканцям прифронтових населених пунктів Донецької області. Відповідне відео розмістила ДСНС України у своєму Телеграм-каналі 5 липня.

"Ситуація з водопостачанням у Донецькій області залишається напруженою. Окрім щоденних обстрілів місцеве населення має проблеми ще з відсутністю централізованого водопостачання, – йдеться в повідомленні. – Тож рятувальники щодня здійснюють підвіз питної та технічної води населенню".

Раніше повідомлялось, що мешканцям деокупованих сіл Луганщини поліцейські привезли хліб і допомогли зателефонувати рідним за допомогою Starlink.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті