Українські прикордонники відбили три атаки ворога під Бахмутом, втрати окупантів дорозвідуються

Українські прикордонники під Бахмутом відбили три атаки рашистів 23 лютого. Про це повідомила Державна прикордонна служба України у своєму Телеграм-каналі.

"Доповідаємо з Бахмута: прикордонники відбили три атаки противника, – сказано в повідомленні. – Ворог намагався штурмувати позиції стрілецькими підрозділами за підтримки артилерії та авіації".

Уточнюється, що за допомогою БПЛА прикордонники виявляли наближення піхоти та наводили на неї вогонь мінометів та артилерії ЗСУ.

"Окупантів, яким все ж вдалося наблизитися до позицій, знищували зі стрілецької зброї, – йдеться в повідомленні. – Ворог відступив, його втрати дорозвідуються".

Раніше повідомлялось, що прикордонники відбили 10 атак на східному фронті за добу 19 лютого, з них 7 – на Бахмутському напрямку, ліквідувавши близько 40 окупантів.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
16.06.2025
16:00

"11 років... Новий сусід бурят..." Луганський щоденник

Одинадцять років – величезний термін. На нашій вулиці за цей час пішли усі старожили. Нові мешканці, буряти, винаймають будинок поруч. Комусь пощастило з нагоди купити нерухомість разом із меблями та теплицями. Вулиця оновилася кардинально.
Донбас
15.06.2025
15:00

Три відтінки «русского мира», або день чужої країни. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головною темою ЗМІ окупованого Донбасу очікувано стало святкування Дня Росії. Завдання у місцевих пропагандистів було вельми складним. По-перше, треба було щосили показувати, що тимчасово непідконтрольні законній владі Донецька і...
Луганськ
14.06.2025
15:15

Щоденник матері 18-річного добровольця: поранення, сестра, біл-борди з загиблими

«Мамо, через них інші люди гинуть! У нас в учєбці нарік на кухні працював – це огидно! Ти приходиш після марш-броска, а тобі отаке суп наливає! Це огидно! Він займає місце, яке могла б зайняти адекватна нормальна людина з інвалідністю!»
Всі статті