Українські прикордонники відбили дві ворожі атаки та ліквідували 20 окупантів в Донецькій області

Наші прикордонники відбили дві ворожі атаки та ліквідували 20 окупантів на Донеччині. Про це повідомила Державна прикордонна служба у своєму Телеграм-каналі 23 березня.

"Прикордонники на Донеччині відбили дві ворожі атаки та ліквідували 20 окупантів, – сказано в повідомленні. – Ворог спробував атакувати захисників піхотними хвилями. У стрілецькому бою прикордонники штурм відбили".

Також на Донеччині противник атакував один з опорних пунктів українських захисників та знову відступив із втратами: близько 12 рашистів ліквідовано, 8 – поранено.

Раніше повідомлялось, що на Луганщині й Донеччині прикордонники відбили атаки окупантів і знищили ворожу групу: 6 ліквідованих, 11 поранених.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті