На Луганщині й Донеччині прикордонники відбили атаки окупантів і знищили ворожу групу: 6 ліквідованих, 11 поранених

У Луганській і Донецькій областях українські прикордонники відбили атаки окупантів та ліквідували ворожу групу. Про це повідомила Державна прикордонна служба України у своєму Телеграм-каналі 20 березня.

"Ворог не полишає спроб прорвати рубіж захисників на Бахмутському напрямку. Та як і завжди, зазнає поразки. – сказано в повідомленні. – На Донецькому напрямку прикордонники-мінометники "розсіяли" десяток штурмовиків. А на Луганщині гранатометний розрахунок вразив групу ворожої піхоти".

Уточнюється, що в результаті ворог втратив 17 осіб: 6 ліквідовано та 11 поранено.

Раніше було опубліковано відео, яке демонструє, що прикордонники на Куп’янському напрямку знищили опорний пункт ворога з боєкомплектом.

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті