Прикордонники на Куп’янському напрямку знищили опорний пункт ворога з боєкомплектом

На Куп’янському напрямку українські прикордонники знищили опорний пункт окупантів з боєкомплектом. Відповідне відео розмістила Державна прикордонна служба України у своєму Телеграм-каналі 20 березня.

"Прикордонна аеророзвідка виявила ворожий взводний опорний пункт на Куп'янському напрямку. – сказано в повідомленні. – В результаті злагоджених дій пункт із боєкомплектом окупантів було знищено".

Раніше було опубліковано відео, яке демонструє, що на Кремінському напрямку знищено ворожу бойову машину з БК та особовий склад рашистів.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті