Українські прикордонники відбили дві ворожі атаки та ліквідували 20 окупантів в Донецькій області

Наші прикордонники відбили дві ворожі атаки та ліквідували 20 окупантів на Донеччині. Про це повідомила Державна прикордонна служба у своєму Телеграм-каналі 23 березня.

"Прикордонники на Донеччині відбили дві ворожі атаки та ліквідували 20 окупантів, – сказано в повідомленні. – Ворог спробував атакувати захисників піхотними хвилями. У стрілецькому бою прикордонники штурм відбили".

Також на Донеччині противник атакував один з опорних пунктів українських захисників та знову відступив із втратами: близько 12 рашистів ліквідовано, 8 – поранено.

Раніше повідомлялось, що на Луганщині й Донеччині прикордонники відбили атаки окупантів і знищили ворожу групу: 6 ліквідованих, 11 поранених.

Статті

Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Всі статті