Україна встановила особу генерала, який віддав наказ знищити "Мрію" та оголосили йому підозру

Українські правоохоронці встановили особу російського генерала, який віддавав наказ знищити літак Ан-225 "Мрія" та оголосили йому підозру. Про це 19 травня повідомила пресслужба СБУ.

"Служба безпеки зібрала доказову базу на заступника командувача повітряно-десантних військ збройних сил РФ генерал-лейтенанта Анатолія Концевого... Саме за його наказом окупанти здійснили тимчасове захоплення Гостомельського аеропорту. Тоді під час активних бойових дій загарбники знищили найбільший у світі український літак Ан-225 "Мрія", - повідомили у відомстві.

Для штурму стратегічно важливого аеродрому в Україні Концевой залучив підрозділи десантників та авіацію. СБУ встановила, що російський генерал входить до складу вищого командування РФ і брав участь у плануванні вторгнення.

Також, за даними слідства, з 2019 року він організував на території РФ і Білорусі підготовку десантників. СБУ оголосила підозру генералу за частиною 3 статті 110 та частиною 2 статті 28 і частиною 2 статті 437 КК України. Окупанту загрожує до 15 років в'язниці.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що екскерівник ДП "Антонов" отримав підозру у службовій недбалості за те, що не евакуював "Мрію".

Статті

Донбас
28.04.2024
19:38

Нам нікуди повертатися: у російській історії немає періоду, який можна назвати моделлю для побудови державності. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головний «філософ» окупованого Донбасу Олександр Ходаковський раптово заявив, що ніяких скрєп у Росії не було і немає, що російська історія, навіть у викладі Путіна, не дає жодних моделей для «можемо повторити». Тобто, повертатися...
Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Всі статті